O nas

Sklep internetowy KramAjurwedyjski.com powstał by zaproponować ajurwedyjską filozofię życia w codziennej pielęgnacji ciała i zaoferować produkty które wesprą Was w tym dążeniu.

Drogerie pełne są kosmetyków których składu chemicznego wolelibyśmy nie znać, wiele kosmetyków sprzedawanych jako naturalne udaje taki produkt a w rzeczywistości to  masowa, przemysłowa produkcja. Nasz sklep w swoich staraniach będzie dążył do tego by zebrać i zaproponować produkty wysokiej jakości, naturalne i zgodne z duchem ajurwedy czyli starożytnej hinduskiej filozofii zdrowia.

Sklep kramajurwedyjski.com  jest ściśle powiązany ze Studiem Aayurvedik w Katowicach gdzie oferujemy Wam cudowne masaże ajurwedyjskie i proponujemy pielęgnację ciała zgodną z duchem ajurwedy. Ofertę studia masażu możecie znaleźć pod tym adresem studiomasazu.com

Starożytna ajurwedyjska sztuka życia także dbanie o urodę i ciało obiera jako drogę do szczęśliwego życia. Warto więc poświęcić trochę czasu na zgłębienie tej sztuki i dbać o własne ciało w zgodzie z ta filozofią i w zgodzie z naturą której człowiek jest przecież częścią.